Front End Developer

Code Craft Solutions
  • Data Postării: 20-03-2019
  • Aplică până la data: 01-05-2019
  • Aplicări 0
  • Vizualizări 31
Descrierea jobului

Code Craft Solutions caută Front End Developer pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre!

Despre companie:

Code Craft Solutions este o nouă companie IT cu o echipă tânără specializată în crearea și programarea de site-uri, precum și a promovării acestora în mediul online. Cu noi veți lucra la proiecte valoroase și veți avea posibilitatea să vă dezvoltați abilitățile profesionale.

Cerinţe:

• Experiența dezvoltării web

• WordPress, CSS (SASS/LESS), HTML și JavaScript

• Experiență în Adobe Photoshop, Sketch, Adobe XD

• Abilități de lucru în echipă

Condiții de lucru:

• Proiecte americane interesante și inovative

• Șansa de a dobândi o experiență unică

• Program de lucru: luni – vineri de la 10.00 la 19.00 (o oră masa de prânz)

• Ceai / cafea / prăjituri

Beneficii:

• Salariu competitiv + bonusuri atractive

• Cursuri de limba engleză

• Training-uri și oportunități de dezvoltare a carierei

• Integrarea într-un mediu de lucru dinamic și multicultural

Pentru a aplica trimiteți CV-ul cu exemple de lucrări la adresa electronică info@codecraftsolutions.net

Detaliile jobului
  • Nivelul de carierăaltele
  • Experiență1-2 ani
  • Nivelul de studiioricare
Adaugă la Shortlist Niciodată nu achitați cuiva pentru o testare sau un interviu de angajare.