Full Stack Developer

Code Craft Solutions
  • Data Postării: 20-03-2019
  • Aplică până la data: 01-06-2019
  • Aplicări 0
  • Vizualizări 43
Descrierea jobului

Code Craft Solutions este o nouă companie IT cu o echipă tânără specializată în crearea și programarea de site-uri, precum și a promovării acestora în mediul online.

Căutăm un Full Stack Developer talentat și ambițios pentru a se alătura echipei noastre!

Cerinţe:

• Experiență în dezvoltarea web

• Abilități puternice în SQL, MongoDB, MySQL

• WordPress, CSS, HTML, PHP, Angular și JavaScript

• Experiență cu Bootstrap

• Interesat să învețe noi tehnologii

Condiții de lucru:

• Proiecte interesante și inovative

• Șansa de a vă îmbunătăți cunoștințele și abilitățile

• Programul de lucru: luni – vineri, de la 10.00 la 19.00 (o oră masa de prânz)

• Salariu foarte competitiv + bonusuri atractive

• Ceai / cafea / prăjituri

• Cea mai activă, prietenoasă și profesională echipă vă așteaptă în rândurile sale

Pentru a aplica trimiteți CV-ul cu exemple de lucrări la adresa electronică info@codecraftsolutions.net

Detaliile jobului
  • Nivelul de carierăaltele
  • Experiență1-2 ani
  • Nivelul de studiioricare
Adaugă la Shortlist Niciodată nu achitați cuiva pentru o testare sau un interviu de angajare.