React Native Developer

Code Craft Solutions
  • Data Postării: 01-05-2019
  • Aplică până la data: 01-09-2019
  • Aplicări 0
  • Vizualizări 26
Descrierea jobului

Code Craft Solutions este o nouă companie IT cu o echipă tânără specializată în crearea și programarea de site-uri, precum și a promovării acestora în mediul online.

Căutăm un React Native developer talentat și ambițios pentru a se alătura echipei noastre prietenoase.

Cerinţe:

• Experiență de 1-2 ani cu React Native

• Experiență la un nivel mediu cu JavaScript

• Bună cunoaștere a arhitecturii Native React

• Bună cunoaștere a Redux

• Experiență cu module React Native (integrare + dezvoltare)

Condiții de lucru:

• Proiecte interesante și inovative

• Salariu competitiv + bonusuri atractive

• Angajarea oficială + pachet social complet

• Oficiu modern și confortabil cu o curte spațioasă în centrul orașului

• Programul de lucru: luni – vineri, de la 10.00 la 19.00 (o oră masa de prânz)

Beneficii:

• Mediu prietenos și profesional

• Echipă dinamică și multiculturală

• Cursuri de limba engleză

• Traininguri și oportunități de dezvoltare a carierei

• Prânzuri plătite de companie

• Ceai / cafea / biscuiți / fructe

Pentru a aplica trimiteți CV-ul cu exemple de lucrări la adresa electronică info@codecraftsolutions.net

Contactați-ne la 069985593 pentru a afla mai multe detalii despre această oportunitate!

Detaliile jobului
  • Nivelul de carierăaltele
  • Experiență1-2 ani
  • Nivelul de studiioricare
Adaugă la Shortlist Niciodată nu achitați cuiva pentru o testare sau un interviu de angajare.