Ruby on Rails Developer

Code Craft Solutions
  • Data Postării: 07-08-2020
  • Aplicări 0
  • Vizualizări 45
Descrierea jobului

Code Craft Solutions este o companie IT cu sediul în Chișinău. Misiunea noastră este de a crea experiențe memorabile prin oferirea serviciilor de înaltă calitate, motivând oamenii să gândească și să creeze schimbări de lungă durată.

Noi suntem în căutarea unui Ruby on Rails Developer care să lucreze cu echipa noastră la proiecte internaționale pentru atingerea obiectivelor afacerii desfășurate.

Cerințe:

  • 5+ ani de experiență cu Ruby on Rails
  • O bună cunoaștere a Ruby
  • Experiență AWS
  • Experiență de lucru cu baze de date SQL
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Aptitudini analitice și de rezolvare a problemelor

Condiții de lucru:

  • Angajare oficială + pachet social complet
  • Salariu competitiv
  • Mediu de lucru interesant și prietenos
  • Oficiu confortabil situat în centrul orașului
  • Program: luni – vineri, de la 10:00 până la 19:00 (o oră masa de prânz)

Beneficiile noastre:

  • Cursuri de limba engleză
  • Tenis de masă, darts și alte jocuri recreative
  • Aparat de cafea, ceai și o mare varietate de gustări
  • Curte spațioasă pentru grătar
  • Lipsa codului vestimentar
  • Excursii minunate cu echipa și petreceri corporative

Pentru a aplica trimiteți CV-ul cu exemple de lucrări la adresa electronică info@codecraft.md

Contactați-ne la 079348724 pentru a afla mai multe detalii despre această oportunitate!

Dacă cunoașteți pe cineva care ar putea fi interesat de acest post vacant, vom fi bucuroși să primim recomandarea.

Detaliile jobului
  • Nivelul de carierăprofesionist
  • Experiență5-7 ani
  • Nivelul de studiioricare
Adaugă la Shortlist Niciodată nu achitați cuiva pentru o testare sau un interviu de angajare.