IT Specialist / Limba Italiana

Digital Business Solutions 30
  • Data Postării: 04-03-2019
  • Aplicări 0
  • Vizualizări 109
Descrierea jobului

Angajam 4 persoane vorbitoare de italiana pentru urmatoarele activitati:

– BOX4G-munca de veificare a linkurilor in urma extractiei
– VOX-suport tehnic
– GNP:suport tehnic in faza de GNP

Oferim:
– formare in domeniu, in baza segmentelor enumerate mai sus
– formare profesionala
– remunerare motivanta
– crestere profesionala
– posibilitate de crestere in cadrul Companiei

Cerinte:
– Cunoasterea limbii italiene nivel bun spre avansat sau conversational
– Experienta in precedenta in domeniul IT este binevenita(nu este obligatorie)
– Disponibilitate imediata
– Seriozitate

Orar:
Luni-Vineri
10-19
9-18
12-21

NB*orarul muncii este in fiecare departament diferit,acesta la randul sau va fi discutat in prima faza al interviului.

Solutions 30 este prezenta deja de 2 ani pe piata din Chisinau.Este o Companie care isi are sediile de 7 ani in Franta si Italia.
Statutul Companiei este unul solid care va da sansa de a face parte dintr-o Companie cu renume.Compania va contribui direct la competentele Dumneavoastra prin diverse cursuri,certificari,traininguri de specialiate.

Va asteptam cu drag in echipa noastra!!!Suntem deja 100 deci fiind in continua crestere te asteptam sa ne completezi randurile.

Cu drag asteptam cv-urile Dumneavoastra la : digitalbusinesssolutions30@gmail.com

Detaliile jobului
  • Nivelul de carierăprofesionist
  • Experiență2-3 ani
  • Nivelul de studiilicența
Adaugă la Shortlist Niciodată nu achitați cuiva pentru o testare sau un interviu de angajare.